עורך דין תאונות דרכים

רבים מאתנו היו מעורבים בתאונת דרכים, ואינם מכירים את זכויותיהם לאחריה

תאונות דרכים הינן דבר שבשגרה, וכמעט בכל יום אנו שומעים על נפגעי תאונות דרכים ברחבי הארץ. במידה ונפצענו בתאונת הדרכים או שסבלנו לאחריה מקושי רגשי או נפשי, סביר להניח כי אנו זכאים לפיצויים, אולם רוב האנשים אינם יודעים למי לפנות וכיצד לטפל במצבם, כך שבסופו של דבר הם אינם מקבלים את המגיע להם.

אז מה כדאי לדעת על פיצויי לנפגעי תאונות דרכים?

  • היעזרות בעורך דין תאונות דרכים: חשוב לדעת כי תביעת פיצויים בגין תאונת דרכים עלולה להיות מורכבת, ולכלול את התערבותם של גורמים רבים, ולכן במידה ואנו לא בטוחים מה עלינו לעשות או אם בכלל מגיעים לנו פיצויים, כדאי להיעזר בעורך דין תאונות דרכים. עורך דין תאונות דרכים יוכל לייעץ לנו, להכווין אותנו במהלך התהליך ולוודא כי אנו עושים את כל שנדרש לשם קבלת הפיצויים המגיעים לנו. עזרתו של עורך דין תאונות דרכים יכולה לעשות את ההבדל בין אי קבלת פיצויים לבין קבלת פיצויים גבוהים ביותר.
  • על מה מקבלים פיצויים: אנשים רבים מאמינים כי פיצויים לנפגעי תאונות דרכים ניתנים רק לאנשים אשר סבלו מפציעות בלתי הפיכות בעקבות התאונה, ולכן אינם טורחים לפנות לעורך דין תאונות דרכים כלל ולבדוק את זכאותם, אולם לא כך הדבר. פיצויים בגין תאונות דרכים אינם ניתנים רק בשל פציעות בלתי הפיכות, אלא גם בשל הוצאות רפואיות, תקופות שיקום, נזק נפשי, נזק פסיכולוגי ועוד, ולכן במידה ואינכם בטוחים האם מגיעים לכם פיצויים או לא, כדאי להתייעץ עם עורך דין מומחה בתחום.
  • מי משלם את הפיצויים: תשלום הפיצויים יכול להגיע מגורמים שונים, והוא תלוי בסוג הפציעה וכן קביעת בית המשפט. רוב הפיצויים משולמים על ידי חברות הביטוח השונות- שלכם או של צד אחר בתאונה, אולם ישנם פיצויים אשר משולמים על ידי מעסיקים, אנשים פרטיים אשר היו מעורבים בתאונה וכן על ידי קופות החולים. כאשר אנו מגישים תביעה לתשלום פיצוים בגין תאונת דרכים, היא מוגשת למול הגוף אשר עתיד לשלם את הפיצויים, ולכן חשוב להיעזר בעורך דין מומחה בתחום בכדי לדעת את מי יש לתבוע בכל סיטואציה.
  • מה עלי לעשות: במידה ונקלענו לתאונת דרכים, חשוב לקחת פרטי התקשרות ובטיוח מכל המעורבים בתאונה. לאחר מכן יש לפנות לעורך דין תאונות דרכים, לעדכן אותו במתרחש ולהגיע לפגישת ייעוץ. אל פגישת הייעוץ כדאי להגיע עם כלל האישורים הרפואיים הקשורים לתאונה שאספנו עד כה, כך שיהיה קל יותר להתחיל את התהליך.

כדאי לממש את זכויותינו לקבלת פיצויים בגין פגיעה בשל תאונת דרכים

פיצויים הניתנים לאנשים שנפגעו בתאונת דרכים יכולים לסייע להם רבות, בין אם בתשלום עבור הוצאות רפואיות, רכישת רכב חדש או תשלום עבור טיפול פסיכולוגי, ולכן חשוב ביותר למצות את זכויותינו, לפנות לעורך דין תאונות דרכים ולפעול לשם קבלת הפיצויים המגיעים לנו.

עורך דין תאונות דרכים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.