עורכת דין רשלנות רפואית

 

היום ניתן למצוא לא מעט מקרים של רשלנות רפואית במגוון רחב של תחומים שונים, כגון רשלנות בלידה, רשלנות בביצוע של ניתוחים פלסטיים, אבחון שגוי של מחלה קטלנית, טיפולי שיניים רשלניים ועוד. לכן אין זה מפליא כי יותר ויותר ישראלים מתחילים להיות מודעים לתחום.

 

שכירת שירותי עורכי דין לרשלנות רפואית

רבים כיום שוכרים את שירותיה של עורכת דין לרשלנות רפואית לצורך ייצוג הולם. רשלנות רפואית עלולה לגרום לנזק תמידי וקבוע במטופל, נזק אשר יגרום לכאב וסבל בלתי נסבלים. תפקידו של הרופא המטפל הוא לאבחן נכון את הבעיה של המטופל, להציע לו את ההליך הרפואי המתאים, לבצע אותו כהלכה תוך כדי ביצוע כל הבדיקות והמעקבים הדרושים ולבסוף לעקוב אחר תהליך השיקום. במידה ואחד השלבים האלו לא התבצעו כהלכה, יתכן ונגרמה רשלנות רפואית אשר הסבה נזק חמור ובלתי הפיך למטופל.

 

רשלנות רפואית – כל הפרטים שתמיד רציתם לדעת

תפקידה הראשון של עורכת דין רשלנות רפואית היא לוודא כי אכן התרחש מקרה של רשלנות רפואית, על מנת להגיש תביעת נזיקין עבור המטופל. בדיקה זו מורכבת ממספר שלבים פשוטים, כאשר השלב הראשון הוא לבדוק האם הרופא או הצוות הרפואי במקום אכן התרשלו במהלך הטיפול שניתן למטופל. חשוב לבדוק אם נערכו כל הבדיקות המתאימות והאם הרופא טרח לעדכן את המטופל בנוגע לסיכונים ולתופעות הלוואי של ההליך הרפואי. הנקודה השנייה שיש לבדוק היא האם נגרם נזק למטופל, והאם הנזק היה צפוי. לעיתים הרופא מצפה לנזק בדרגת חומרה מסוימת, אך בפועל הנזק מהותי ומשמעותי בהרבה מהמצופה. חשוב להוכיח כי הנזק שנגרם למטופל מקורו בהליך הרפואי שביצע הרופא, ולא בשום גורם סיבתי אחר.

לסיכום, עורכת דין רשלנות רפואית יכולה לסייע ולייעץ לאותם המטופלים אשר ניזוקו כתוצאה מהליך רפואי רשלני וחסר אחריות. חשוב לציין כי ככל שהפנייה לעוה"ד תהיה מהירה יותר, כך סיכויי ההצלחה של התביעה יהיו גבוהים יותר. במקרה של רשלנות רפואית חשוב לפעול מהר ולאסוף את כל המסמכים הרלוונטיים לצורך התביעה. מומלץ לאסוף עדים אשר היו עדים לאירוע ויוכלו לשמש כנשק חשוב בבית המשפט. מעבר לכך, מומלץ לגשת לחוות דעת רפואית על מנת לאמת את הרשלנות שנגרמה.

עורכת דין רשלנות רפואית

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.