כשהנישואין כבר לא מה שהיו פעם

אחסון ציוד לפני מכירה עתידית
אחסון ציוד לפני מכירה עתידית

זה קורה לזוגות רבים: הכול נראה מושלם ואנו בטוחים שאנו לקראת סיפור מהסרטים אך לאחר כמה שנים הגירושין הם רק עניין של זמן. תהליך גירושין יכול להיות כואב ורגיש ונוסף לאלו ישנן בעיות רבות שעולות על הפרק כמו הילדים והרכוש. גם כאשר אין ילדים לזוג המתגרש, ואפילו אם יש הסכמה כלשהי על מכירה הרכוש המשותף כדי להתחלק בסכום שיתקבל, צצה בעיה מה לעשות עם כל הרכוש. בדרך כלל הדירה היא הנכס החשוב ביותר של הזוג ולכן גם אותה הם ירצו למכור, אך מה אפשר לעשות עם כל הציוד שבתוכו? כשכל אחד ממשיך לדרכו יש רצון להתחדש גם בציוד ולכן חשוב לאחסן את הציוד אצל מחסני גינה.

איזה מחסן יוכל לאחסן ציוד לפני מכירה עתידית במקרה של גירושין?

  • כל הציוד שיש ברשות הזוג ומיועד להימכר חייב להיות בהשגחה ובמקום בטוח. ישנן חברות רבות שמציעות את המחסנים שלרשותם כדי לאחסן את הציוד ולהציע עליו שמירה מכל משמר. הציוד יהיה בטוח לחלוטין ותוכלו להיות רגועים שברגע שתצליחו למכור משהו ממנו, לא יחכו לכם הפתעות. כמו כן הציוד לא רק נשמר מפני גניבות אלא נמצא באחסון המיטבי עבורו כנגד פגיעות מזג אוויר וריקבון.
  • מחסן שישרת אותנו בצורה הטובה ביותר באחסון ציוד לאחר גירושין ולפני מכירתו הוא מחסן שיהיה זמין ונגיש בכל עת. מדובר בציוד שלנו והלוח זמנים שלנו הוא זה שקובע מתי נצטרך גישה אליו ואף אחד לא ירצה להראות ריהוט מסוים או כל מוצר אחר לאדם אחר שמעוניין לרכוש אותו ולגלות שהציוד לא נגיש עכשיו ורק במועד אחר. יחד עם זאת, חשוב שהמחסן יהיה קרוב לאזור מגורכם ולא מרוחק מה שיקשה על הנגישות.

ודאו מראש את איכות המחסן

לפי שאתם סוגרים עם חברה מסוימת על אחסנת החפצים במחסן שהם מציעים לכם ודאו שאכן המחסן נקי, שהרצפה שלו נקייה וראויה, שאין חיות ומכרסמים כמו עכבישים ועכברים בקרבת מקום ועוד גורמים שיכולים לפגוע בציוד שיכול להיות מאוחסן שם זמן רב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.