הפכו את הליך הגירושין לקל יותר

הליך גירושין אף פעם לא יהיה פשוט אך אפשר לייעל אותו ולמקסם את הצלחתו עם בחירת עורך דין מתאים ומנוסה למצבים או. הייעוץ המשפטי שתקבלו לגבי תהליך הגירושין חייב ללוות אתכם לאורך כל הדרך בצורה נאמנה ואדוקה אפילו שהדיונים בבית המשפט יכולים להיערך במשך חודשים ארוכים. עורך דין מנוסה יידע לספק חוות דעת לבית משפט בנוגע ללקוח שלו, הגבר או האישה, וכך לספק לו את הטיעונים המנצחים במשמורת על הילדים, חלוקת הרכוש וכל שאר הנושאים שנוגעים להליך הגירושין. לכל אחד יש את האמת שלו ואת הביטחון שהצדק עמו אך בפועל השופט צריך לשמוע שני צדדים בדיונים שיכולים להיות קשים ומטיחים אחד בשני, כאשר כל מילה ומילה נרשמת ומשליכה על הבאות. כדי שכל הסעיפים וכל הטיעונים יעמדו בתנאים המשפטיים ובצורה המקובלת הייעוץ המשפטי הוא המפתח להצלחה.

מדוע חשוב הייעוץ המשפטי בהליכי גירושין?

  • כדי לדעת את זכויותיך ואת החוקים שיכולים לסייע לך בהליך. עולם הנישואין מורכב ומפורט עד הפקט הקטן ביותר וכך להכניסה של הדין העברי לחוקי הגירושין לא תורמים להבהרת המצב. כדי לקבל חוות דעת לבית משפט שתעזור לאדם להתמודד בתיק המסובך, הוא חייב לשכור עורך דין שייעץ לו עבור מה שמגיע לו ולמה הוא זכאי, כולל הסדרי ראייה לפי חוק, השפעות של בגידה במערכת יחסים על דמי מזונות, משמורת על הילדים בהתאם למצב הרואי של בן הזוג השני ועוד שלל סעיפים וטענות אותם בית המשפט יכול לשמוע ולהחליט על פסק הדין.
  • הייעוץ והייצוג המשפטי חשובים מכול כיוון שאותו עורך דין שיסייע לכם מול שופט מכיר את תנאי המגרש בצורה טובה יותר, יודע מה השופט צריך לשמוע בכדי להשתכנע, דברים שאתם לא תדעו בגלל חוסר הניסיון בתחום. בכל תיק גירושין יש לנקוט בטקטיקה משפטית אותה עורך דין מוצלח יידע לסדר, להבליט את הטענות שמאירות באופן חיובי את הצד שלו במשפט ולמגר את טענות הנגד.

חוות דעת לבית משפט

כך תדעו כיצד להתנהל מול בית המשפט

שכירה של עורך דין מנוסה לא חשובה רק בגלל שהוא מספק חוות דעת לבית משפט ויודע באיזו טקטיקה לנקוט אלא כדי שתדעו איך להתנהל מול הגוף המסובך הזה שנקרא בית משפט, בכל מה שקשור להגעה לדיונים, התנהלות בהם, הצגת הטענות, טפסים שצריך להגיש, ראיות וטיעונים וגם ערעורים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.