זוגיות ויחסי מין

בעידן בו הטכנולוגיה מתקדמת בצעדי ענק ורוב האנשים מנסים להתקדם בעקבותיה, אנשים רבים מוצאים את עצמם שעות על גבי שעות במקום העבודה שלהם. נכון להיום כמעט כל אחד מאיתנו מעוניין לנצל את הפוטנציאל שלו, להתקדם במקום העבודה ולהפקיד בחשבון הבנק משכורת שתבטיח את אותה איכות חיים גבוהה בה הוא מעוניין לו ולמשפחתו. אך מה קורה בדרך? ולמה כל כך הרבה זוגות מגובשים ואוהבים חווים משבר ופעמים רבות מתגרשים? התחילו לקרוא!

 

עבודה עבודה ועוד עבודה

רוב האנשים מוצאים את עצמם רודפים אחר האושר באופן הלא נכון. הם יודעים שהם חייבים לפרנס את המשפחה ולכן הם חייבים להקדיש שליש מיומם לעבודה, אך רבים מהם מקדישים הרבה יותר מכך וזאת מתוך מטרה להתקדם ולהרוויח יותר כסף. שהות של יותר מ-8-9 שעות עבודה מדי יום במקום העבודה ולטווח הארוך גובה מחיר לא פשוט ואנשים רבים מוצאים את עצמם עם בעיות בריאותיות וזאת משום לחצי עבודה והתמודדות אל מול בעיות זוגיות ומשפחתיות רבות. שכן, אדם שעובד מדי יום שעות רבות חוזר הביתה בשעות הערב, כמעט ואינו רואה את ילדיו, אינו מעורב בפעילויות שלהם, אינו בונה איתם קשר איכותי שעיקרו הורה- ילד ולעיתים חווה בעיות עם בת או בן זוגו.

 

היכן הזוגיות?

חלוקה לא נכונה של היום יכולה בנקל להוביל לבעיות בחיי הזוגיות, שכן זוגיות כמו כל דבר אחר מחייבת תחזוקה. אדם שעובד רוב היום ולאחר מכן מקדיש עצמו לפעילויות שונות ללא נגיעה לזוגיות, הוא אדם שבמודע או שלא במודע מחליט לנתק את אותה אינטימיות זוגית וערוץ תקשורת בינו לבין אותו אדם איתו הוא בחר לחיות את חייו. זוגיות מחייבת זמן איכות בין שני אנשים ותחזוקה קבועה של הקשר, דבר שכולל פעילויות זוגיות, סקס, אינטימיות ותקשורת טובה. אין זה מקרי שברחבי הרשת ניתן למצוא מאמרים רבים שעיקרם טיפים לסקס, שכן באמצעות פעילות גופנית זו בין שני אנשים בוגרים, ניתן לעבוד על האינטימיות, התקשורת ולמצוא את אותו הזיק שאפיין את הזוגיות בתחילת הקשר.

 

לסיכום, אנשים שאינם מתחזקים את הזוגיות שלהם הם אנשים שמאבדים אחד את השני מהר מאוד. נכון להיום ניתן לשלב עבודה, ילדים וזוגיות טובה באם מקדישים לכל אחד מהחלקים שבונים את החיים את אותו פרק הזמן הנחוץ.  כלומר, יום עבודה צריך להסתכם במקסימום תשע שעות עבודה, תמיד יש להשאיר יום או יומיים בשבוע לזמן איכות עם הילדים וכמובן תמיד יש להקפיד לקבוע פעולות זוגיות מהנות שישמרו על הגחלת האינטימית של הזוג. בהצלחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.