תקופת הגירושין לא הולכת להיות קלה כבכל מקרה אך לכל הפחות נסו להקל על עצמכם בבחירת עורך דין גירושין מנוסה. עורך דין מתחיל או עורך דין שלא משדר על אות והגל כמוכם יכול להיות נטל ולא לעזר. כיצד תוכלו למצוא עורך דין מוצלח ומה בכלל עליכם לבחון בו? הנה כל התשובות.

תשפטו לפי הכימיה ביניכם

יש הרבה דברים שתצטרכו לבדוק לפני שתבחרו את עורך דין הגירושין שלכם כאשר עורך דין גירושין בחיפה צריך להיות אמין, מקצועי, עם המלצות רבות ועוד שורה ארוכה של פרמטרים. כמובן שעל הפרמטרים החשובים נרחיב בהמשך אך בראש ובראשונה אתם חייבים להתייחס לרושם האישי שהוא מותיר עליכם. לפני שאתם בוחרים עורך דין גירושין בחיפה אם חייבים לשבת איתו לפגישה קצרה ולהתרשם מהניסוחים שלו, מהאישיות שלו, מרמת המקצועיות שלו או בקיצור, רושם ראשוני. הרושם הזה יהיה משמעותי מאוד לגבי המשך הבחירה כי עם תהליך מורכב כמו גירושין צריך לבחור נכון.

האם הוא יביא לתוצאות המבוקשות?

• בחירת עורך דין גירושין בחיפה אינה בחירה קלה בעיקר בגלל המשמעות הרבה שיש לו על המשך חייכם. אם יש לכם ילדים משותפים הגירושין מקבלים משמעות הרבה יותר גבוהה כאשר עורך דין לא מנוסה יכול להשיג תוצאות רעות שירחיקו אותם מכם. יכול גם להיות שחלוקת הרכוש לא תהיה צודקת בעיניכם ואז כבר לא יהיה מקום להאשים את עורך הדין.

• כמובן שכל עורך דין ינסה להשיג את המיטב אך לא כל אחד יצליח, ולכן אתם חייבים לבחור עורך דין שיש לו קבלות בתחום. כמובן שהקבלות הללו יגיע עם הניסיון שלו והניסיון הזה יעלה לכם יותר, אך בסופו של דבר תוכלו לקבל את מה שאתם רוצים.

• התוצאות יכולות להיות משמעותיות מאוד גלבי המשך חייכם אך כך גם המחיר שתצטרכו לשלם. אסור לשכוח ששכר הטרחה של עורך דין גירושין בחיפה יכול להגיע גם לעשרות אלפי שקלים ולעתים אפילו יחצה את רף מאה אלף שהשקלים, במידה ומדובר על דיונים רבים ועורך דין מנוסה ומבוקש באזור. לא תרצו להתחיל את החיים שלכם שוב בחובות גבוהים כאלו.

עורך דין שיהיה נגיש לפגישות

אם אתם גרים באזור חיפה אתם חייבים לבחור עורך דין גירושין בחיפה או בקריות, ואם אתם גרים בתל אביב כדאי לחפש עורך דין מהעיר. אולי זה נראה לכם עניין די בסיסי ויכול להיות שלחלק הוא דווקא ייראה שולי, אך יש לייחס לכך משמעות רבה ואפילו את סקר השוק לבצע רק בתחומים הללו. גם אם יש עורך דין גירושין מנוסה מפתח תקווה שיש לכם עליו המלצות אישיות ממכרים קרובים או רחוקים, לא כדאי לכם לבחור בו כי יהיה לכם קשה מאוד להיפגש איתו, ואתם תצטרכו להיפגש איתו לא מעט פעמים. כמו כן חשוב שהוא יהיה זמין לכל שאלה שתהיה לכם הרי מדובר בהליך ארוך ומסובך.