חוקר פרטי בגידות

מצב של בגידה בחיי הזוגיות הוא מצב שמשפיע לא רק על בני הזוג אלא על המשפחה כולה

מצב של בגידה הוא מצב קשה מכל מקום שמסתכלים עליו. בין אם מדובר בבגידה בחיי זוגיות קצרים, ובוודאי כאשר מדובר בבגידה בחיי נישואין ארוכים, עם משפחה וילדים – זהו מצב שקורע את הלב וקורע את המשפחה מבפנים, ונהוג בעיקר לחשוב על ההשפעה של הבגידה על בני הזוג עצמם, מבלי לזכור שהיא משפיעה גם על הילדים. אז אם פניתם לחוקר פרטי בגידות, וגיליתם את מה שאתם רואים כנורא מכל על האנשים הקרובים אליכם ביותר, אתם צריכים לדעת כיצד לנהוג במטרה, אולי, לדעת כיצד לנהוג עם הילדים בתקופה המסובכת שקרבה אליכם כעת.

 

כיצד משפיעה הבגידה על הילדים? כיצד מונעים מהם בעיות רגשיות לטווח הארוך?

  • איך הבגידה משפיעה על הילדים? אם הילדים גדולים מספיק בכדי להבין מה המשמעות של בגידה בחיי הנישואין, הרי שהמצב הזה בחיי ההורים שלהם יכול להשפיע עליהם בצורה קשה למדי. בשלב ראשון, נוצר משבר אמון בין הילדים לבין ההורה הבוגד, על פי רוב, כאשר הבגידה מקטבת בצורה די ברורה את יחסי הכוחות בין ההורים לילדים. ההורה שבגד יכול להיתפס מאותו רגע כדמות פחות סמכותית, שכן בעיני הילדים הוא שבר את חוזה האמון בין ההורה לבין המשפחה כולה, ולא רק להורה השני. בטווח הארוך, זוהי התנהגות שיכולה להתפתח לחוסר תקשורת ולמרדנות כללית של הילד.
  • האם ניתן למנוע את זה? הדבר החשוב ביותר הוא להוציא את הילדים מהמשוואה, ולהבהיר להם בכנות ובעדינות שלהם לא הייתה השפעה על הבגידה, ושהבגידה לא נעשתה בהם. הורה אחראי ועדין יכול לשמר יחסים בריאים עם הילדים שלו גם במצב כזה – אך יש לקחת בחשבון שאם ההורים נפרדים בגלל בגידה, הילדים לא יקבלו בברכה בני זוג חדשים של ההורה הבוגד במהירות.

חוקר פרטי בגידות

 

במידה וחיי המשפחה שלכם סופגים פגיעה משמעותית, דעו שיש למי לפנות

אין ספק שבגידה היא פגיעה משמעותית בבית, אבל אפשר לשמור על חיי משפחה גם אחריה, אם יודעים לפנות לאנשי המקצוע הנכונים – עבור ההורים והזוגיות, ועבור הילדים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.